Naše Céčka už mají 7 týdnů

22.12.2023 mají prcci z vrhu C 7 týdnů. Jsou to neskutečná zlatíčka. Každý je povahově jiný, ale všichni jsou naprosto boží. Máme štěňata jak na výstavy, tak na sport i válení se na gauči.

Na fotografiích – první řádek feny, druhý řádek psi.

Máme štěňátka!

Dne 3.11.2023 se narodil očekávaný vrh C! Máme 3 pejsky a 3 fenečky! Všichni krásně prospívají a my doufáme, že to tak bude i nadále. Více info – VRH C.

Případní zájemci nás mohou kontaktovat na email corgilostice@gmail.com nebo přes formulář v sekci kontakty, popřípadě na našem instagramu či telefonicky.

Čekáme štěňátka!

S radostí oznamujeme že se krytí povedlo a už netrpělivě čekáme na štěňátka. Na svět by se měla podívat na přelomu října a listopadu 2023.

Máme vybraného krycího psa!

Netrpělivě čekáme než se Ebonka rozhárá, abychom mohli vyrazit za psem. Předpokládaný vrh by byl koncem října 2023 s odchodem kolem vánoc popřípadě mezi svátky dle stavu a sebevědomí štěňat (je pro nás důležité, aby byla štěnda na odchod do nového domova psychicky i fyzicky připravena).

Chovná fena Ebonka

S hrdostí oznamujeme, že se dne 20.11.2022 stala z naší Ebonky oficiálně chovná fena! Můžeme tak pomalu začít uskutečňovat plán na vrh C. Pokud se nám podaří sehnat Ebonce zdravý a hezký protějšek, štěňátka by se mohla narodit přelomem léta a podzimu 2023. 

 

Vrh B

S hrdostí představujeme vrh B narozený 14.7.2022. Máme 3 pejsky a 3 fenečky v barvě sobolí s bílými znaky, dlouhé ocásky. Všechna štěňátka by měla být po rodičích DM i vWD CLEAR. Pro štěňátka budeme hledat ty nejlepší domovy. V případě zájmu či pro více informací nás kontaktuje přes email corgilostice@gmail.com nebo prostřednictvím formuláře v záložce kontakty.

 

Máme štěňátka

Dnes 14.7.2022 se v naší chs narodil vrh B. Máme 3 pejsky a 3 fenečky – všichni pravděpodobně v barvě sable s bílými znaky.

 

15.5.2022 Proběhlo krytí

Dnes proběhlo plánované krytí Poppy a Sebastiana. Bude to dlouhých 28 dní, než se s jistotou dozvíme, zda se zadařilo. Teď už jen čekat a pevně doufat v úspěch.

Tady odkaz na rodokmen krycího psa – CH CZ Sebastian Harold Wakizashi of Tianito

https://www.pedigreedatabase.com/pembroke_welsh_corgi/dog.html?id=3142195-sebastian-harold-wakizashi-of-tianito?_v=20220228111347

Plánujeme vrh B

Na konci jara roku 2022 bychom rádi realizovali plán na náš druhý vrh – vrh B. Jeho maminkou se stane naše krásná Poppynka a hrdým otcem malých buchtiček bude Sebastian.