Narodili se 23. ledna 2021 – 3 pejsci a 2 fenečky.

Máme jména

Štěňata dnes (13.2.2021) oslavila 3. týden a proto, že už se začíná projevovat jejich osobnost, je na čase, aby dostal každý své jméno. V návaznosti na název naší CHS jsme se rozhodli, že zůstaneme u Keltů a připojíme ke jménu jeho význam, protože svým způsobem vystihuje charakter daného štěněte.

Ari – „WINNIE“

První pejsek – je hrdý a nebojácný stejně jako lev. Vše bedlivě pozoruje z povzdálí a když to opravdu vzbudí jeho zvědavost, jde to hned omrknout. Je to takový pan pes s přemýšlivým výrazem. U mazlení celkem dlouho vydrží a udržuje oční kontakt, když se na něj mluví. Vyrostl z něj (někdy až moc) sebevědomý pes.
GALERIE

Alwyn – „OLIVER“

Druhý pejsek – je miláček. I přes svoji velikost a váhu je to ten největší a nejněžnější mazlík ze všech. Miluje společnost a když se ocitne někde sám, začne bědovat a vydá se hledat své sourozence. Za ty 3 týdny, jsme ho viděli spát samotného jedině tehdy, když se jeho spolunocležníci odplazili pryč. Povahově je hrozně miloučký a přítulný. Umí samozřejmě i zlobit, ale ostatní jsou větší raraši. Vyrostl z něj výborný psí společník.
GALERIE

Ame – „DART“

Třetí pejsek – je rychlý, odvážný a bystrý, stejně jako orel. Nebojácně objevuje svět kolem sebe a tváří se při tom hrozně důležitě. Z kluků je nejukecanější a vtipné je, že i trochu zní jako orel když se řítí zakousnout plyšáka či svého sourozence. Po výběhu lítá jako střela, skáče, přelézá a prozkoumává všechno, co mu přijde do cesty. Je velmi kontaktní a zamyšleně sleduje co mu říkáme. Vyrostl v hrdého, milého a neskutečně přátelského pana psa.
GALERIE

Adara – „EBONY“

ZŮSTÁVÁ DOMA
První fenečka – význam jejího jména neodráží jen lesklou černou kuličku, perla symbolizuje i moc a moudrost. Tahle holčička je celá máma, chytrá a sebevědomá ženská, která má ke všemu co říct a musí mít poslední slovo. Nenechá si nic líbit a je to pořádná uličnice. Dovoluje si i na mámu a umí si k tomu řádně zavrčet. Zároveň je dost přemýšlivá a když o nic nejde, nemá důvod zasahovat. Z Ebonky je generál celé dědiny, tak chytrého psa jsme ještě neviděli.
GALERIE

Aili – „AILA“

Druhá fenečka – je neskutečně sladká a miloučká pusinka. Její pohled je tak kouzelný, že by se jeden rozpustil. Ze všech štěňat je nejhodnější. Hezky se napapá a jde spinkat. Nemá ráda pocit, že je někde sama, to hned začne volat o pomoc. Aila je hodná holka po mamince a po tatínkovi zdědila vlohy pro canisterapii. Také se aktivně věnuje sportu a dogdancingu se svojí paničkou.
GALERIE

Máme 3 týdny

Máme 1 měsíc

Dnes, 23.2.2021 mají naše Áčka měsíc. Rostou jako houby po dešti a vymýšlejí stále nové lumpárny. Pomalu začínají prozkoumávat svět kolem ohrádky, seznamují se s novými zvuky a obrazy a chutnají nová jídla. Kašička jim celkem jede, ale masíčko je samozřejmě lepší. Jinak jsou to hodná a milá psí mimina, co zatím moc nepokouší trpělivost mámy, ale občas si kousanec do ucha a zavrčení vyzkoušet musí.